Alanya’da tente imalatı ve montajı hizmeti veren firmamız, Sabit Tente, Kasetli Tente, Pergole Tente, Raylı Tente, Kumandalı Tente ve Dükkan Önü Tentesi imalatı ve montajı yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz çözümler ile evinizi ve işyerinize değer katmaktayız.

Sabit Tente

Sabit Tente, fiyat olarak en uygun fiyatlı tente modellerin dendir. Genellikle estetik görünüme önem veren müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Balkon, pencere üstü, yürüyüş yolu tente sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve tente fiyatları hakkında lütfen iletişime geçiniz.

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemi, en modern ve en gelişmiş tente çeşitlerinden birisidir. Bu model kapandığında mekanizma ve tente kumaşı tümüyle kaset içinde kalmaktadır.

Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmaz, etkileyici dizaynı ile cephelere estetik bir görüntü katar.

Kasetli Tente modelinde kumaş toplama kısmındaki PVC kaplı Alüminyum koruma, tentenin açık pozisyonda iken bile kumaşı dış etkenlerden korunmasını sağlar.

Pergole Tente

Alanya’da Pergole tente, elektrikli ışıklı tente, otomatik pergole tente hizmeti veren  firmamız sizlere alanında uzmanlıkla hizmet veren ve bu hizmeti uygun fiyata sağlayan bir firmadır.

Pergola Tente imalatı, mafsallı tente sistemleri,  otomatik balkon ve teras kapama tentelerine  en uygun fiyat avantajları ile sahip olun.

İletişim formumuzdan teklif & ölçü talebinizi iletin en kısa zamanda ücretsiz keşif ve ölçü için yetkili perdonelimiz ziyaretinize gelecektir.
Yapılan keşif bilgilerine ve talebinize istinaden alınan ölçüler neticesinde fiyatlandırma yapılır ve tarafınıza iletilir.
Karşılıklı anlaşma sonrasında belirlenen tarihlerde uzman ekiplerimizce montaj ve kurulum işlemi tamamlanır ve proje teslim edilir.
Fiyat Teklifi Almak için Tıkla Hemen Ara