Alanya’da Pergole imalatı ve montajı yapan firmamız uzaktan kumandalı dış alan hareketli pergole sistemi açılır-kapanır pergole sistemi, açık alanların kötü hava koşullarında bile yıllarca kullanılmasına olanak veren şık çözümdür.

Beaufort rüzgâr skalası 9 şiddetine (90 km/saat) dayanabilen pergole sistemlerimiz, kara, yağmura ya da güneş ışığına karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır.

Sistemin profilleri, yüksek dereceli T6063 ekstrüzyon alüminyumdan, elektrostatik toz boya yöntemiyle boyanarak üretiliyor ve açık alan uygulamalarında üstün performans sağlamaktadır. Tüm cıvata, vida ve pimler, sistemin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Pergole Sistemleri

Pergole tente kullanım alanlarını esas alarak belirlediğimiz malzemelerin kalitesi ile uzun ömürlü ve dayanıklı yapıların ortaya çıkmasını sağlayarak pergolenin bulunduğu alanların dış etkenlere karşı güvenle korunmasını sağlıyoruz.  İlk aşamada güneşten korunmak için tercih edilebilecek olan bu yapılar malzemenin kaliteli olması sayesinde yağmur ve rüzgara karşı da korunma sağlar.

Açılır Kapanır Tente Sistemleri

İşletmeler ve teraslı evler için  üstü açılıp kapanabilen bölümlerinin bulunması müşterilerin gözünde işletmelere artı değer kazandıran noktalardan olmaktadır. Burada açık alanların üzerinin açılır kapanır tente ile kapatılması gerektiğinde sadece ortamı dış etkenlere karşı koruyacak olan bir çözüm elde etmek yeterli olmayabilir. Alanya Branda Tente Sistemleri olarak kurumsallığı da önem vererek işletmenin estetik yapısını ve atmosferini olumlu yönde etkileyecek şekilde yenilikçi çözümler üretebiliyoruz.

İletişim formumuzdan teklif & ölçü talebinizi iletin en kısa zamanda ücretsiz keşif ve ölçü için yetkili perdonelimiz ziyaretinize gelecektir.
Yapılan keşif bilgilerine ve talebinize istinaden alınan ölçüler neticesinde fiyatlandırma yapılır ve tarafınıza iletilir.
Karşılıklı anlaşma sonrasında belirlenen tarihlerde uzman ekiplerimizce montaj ve kurulum işlemi tamamlanır ve proje teslim edilir.
Fiyat Teklifi Almak için Tıkla Hemen Ara