Gölgelik, Asma Germe Gölgelik, gölgelik çadırlar, gölgelik baranda ve gölgelik tente çeşitleriyle Alanya Branda& Tente  hizmet vermektedir. Gölgelik genelde cafelerde, pazar yerlerinde, otoparklarda, bahçelerde ve çay bahçelerinde kullanılmaktadır.

Gölgelik sistemleri farklı renk ve desenlerde seçilerek hazırlanabilir. Farklı boyutlarda hazırlanarak ev önlerinde rahatlıkla kullanımı mümkündür. Yapılarda şık bir şekilde kullanımı için ortama uyumlu olabilecek gölgelik sistemleri arasından seçimlerin yapılması daha doğru olmaktadır.

Kullanılan malzeme sayesinde uzun süre etkili sonuçlar alınabilir. Gölgelik şemsiyeleri altlarında bulunan sabitleme sistemi sayesinde istenilen alanlara sabitlenerek buralarda kullanılabilir. Taşınabilir özellikleri sayesinde gerek duyulması durumunda istenilen farklı alanlara konumlandırılabilir.

İletişim formumuzdan teklif & ölçü talebinizi iletin en kısa zamanda ücretsiz keşif ve ölçü için yetkili perdonelimiz ziyaretinize gelecektir.
Yapılan keşif bilgilerine ve talebinize istinaden alınan ölçüler neticesinde fiyatlandırma yapılır ve tarafınıza iletilir.
Karşılıklı anlaşma sonrasında belirlenen tarihlerde uzman ekiplerimizce montaj ve kurulum işlemi tamamlanır ve proje teslim edilir.
Fiyat Teklifi Almak için Tıkla Hemen Ara