Alanya’da Branda ve Tente ile ilgili hizmet veren firmamız yılların verdiği deneyim ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirmiş olduğumuz yenilikçi çözümler ile ilk günki heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamız Alanya’da şeffaf kış bahçesi, yarasa branda, koruma brandası, ısı yalıtımlı branda, kamyon brandası ve kamelya brandası imalatı montajı ve tamir işleri yapmaktadır.

Şeffaf Kış Brandası

Şeffaf Kış Bahçesi Branda Sistemleri Demir Aksamı da dahil tamamen kendi imalatımızdır. Yüksek kalite uygun fiyat anlayışı Avrupa mika branda kumaşı kullanmaktayız.

Restoran, Kafeterya, Teras kapama, Sigara içme alanı, çocuk parkı gibi alanlara uygun branda çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kış bahçesi branda belirli sektör ve kişilere hitap eder genellikle dışta kalmış ev bahçeleri cafe, restorantlar sigara içme odaları gibi bir çok alanda faliyetini uzun yıllar sürdüre bilen bir yapıya sahiptir.

Isı Yalıtımlı Branda

Isı Yaltımlı Branda ve şantiye çadırı imalatı yapan firmamız şantiye alanı çadırları, zorlu hava koşullarına dayanıklı kamp çadırları gibi alanlarda kullanıma uygun çadırlarda ısı yalıtımlı branda kullanmaktadır.

İletişim formumuzdan teklif & ölçü talebinizi iletin en kısa zamanda ücretsiz keşif ve ölçü için yetkili perdonelimiz ziyaretinize gelecektir.
Yapılan keşif bilgilerine ve talebinize istinaden alınan ölçüler neticesinde fiyatlandırma yapılır ve tarafınıza iletilir.
Karşılıklı anlaşma sonrasında belirlenen tarihlerde uzman ekiplerimizce montaj ve kurulum işlemi tamamlanır ve proje teslim edilir.
Fiyat Teklifi Almak için Tıkla Hemen Ara