Alanya’da Balkon Stor Perde imalatı yapan firmamıza son dönemlerde oluşan taleplerden biri,  Binaların sıkışık olmasından dolayı karşı komşu ile adeta göz göze geldiğiniz zamanlar olmuştur. Bu durumda balkonunuzda rahatça oturamıyor, aileniz veya arkadaşlarınız ile birlikte yemek yiyip, çay veya kahve yudumlayamıyorsunuz. Mahremiyetinizi korumak adına renkli cam balkon sistemi taktırarak bu duruma biraz olsun çözüm bulabilirsiniz. Ancak güneş ışığı balkonunuza doğru geldiğinde veya akşam saatlerinde karanlık olmaması için ışığınızı yaktığınızda yine de iç ortam gözükmektedir. Bunun engellenmesi için balkon stor perde kullanabilirsiniz.

İletişim formumuzdan teklif & ölçü talebinizi iletin en kısa zamanda ücretsiz keşif ve ölçü için yetkili perdonelimiz ziyaretinize gelecektir.
Yapılan keşif bilgilerine ve talebinize istinaden alınan ölçüler neticesinde fiyatlandırma yapılır ve tarafınıza iletilir.
Karşılıklı anlaşma sonrasında belirlenen tarihlerde uzman ekiplerimizce montaj ve kurulum işlemi tamamlanır ve proje teslim edilir.
Fiyat Teklifi Almak için Tıkla Hemen Ara